Наші партнери

Наводимо список надійних та перевірених організацій, з якими ми співпрацюємо:

Союз експертів України

Союз експертів України був заснований 21 червня 1997 протоколом установчого З’їзду судових експертів України в м. Слов’яногорську Донецької області. На З’їзді були присутні 87 чоловік з 12 областей України. Наказом Фонду державного майна України № 775 від 26.04.2002 року Союз експертів України був визнаний саморегулівної організації оцінювачів.

На сьогоднішній день Союз експертів України є громадською організацією, що об’єднує експертів вищої кваліфікації, які пройшли атестацію в Центральній експертно-кваліфікаційної комісії Міністерства юстиції України і занесених до державного реєстру судових експертів, а також до державного реєстру оцінювачів. Організація налічує понад п’ятсот фахівців, переважна більшість з яких – фахівці в галузі оцінки транспорту та визначення вартості матеріального збитку, заподіяного власникам аварійно пошкоджених транспортних засобів.

Автотюнінг

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>