Переваги

Ми дійсно незалежна автотоварознавча експертиза.
Незалежна автотоварознавча експертиза автотранспортних засобів які зазнали ушкодження внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чи іншої взаємодії на АМТ, визначена незалежною у тому випадку, якщо на експерта не впливають та не тиснуть від зацікавленої сторони.
Таку експертну діяльність здійснюють судові експерти, які не мають будь яких договорів чи зобов’язань зі страховими компаніями, які здійснюють виплати коштів власникам за страховими випадками. Судові експерти не знаходяться у трудових відносинах зі страховими компаніями і часто їх висновки для окремих страхових компаній являються не бажані, так як розрахунок на їх думку бажає бути меншим а значить і виплата буде меншою і як слідство економія у виплаті коштів, так як страхова діяльність в Україні це все таки бізнес.

5Ми працюємо тільки об’єктивно  і цінуємо кожну виконану нами експертизу!

При проведенні експертних досліджень та судових експертиз використовуються ліцензійні програмні продукти та сертифіковані прилади
audatexАудатекс
avtobaza Автобаза
silverdat2 Silver Dat II- російська версія
catalog Каталог двигунів
bulletenПеріодичні Бюлетені автотоварознавця
tolschinomer «Товщиномір»  лакофарбового покриття

Автоекспертиза проведена  нашими експертами, буде максимально вигідна для Вас, тому що:

  • У нас прийнятна ціна
  • Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям
  • У нас працюють фахівці , що мають досвід роботи за профілем в державних науково- дослідних установах України
  • Ми здійснюємо виїзд експерта до місця огляду пошкодженого транспортного засобу (Житомир і Житомирська область) транспортом компанії, погодивши вартість додаткової послуги.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>