Тарифи

Тарифи, правила та умови надання послуг Незалежною автотоварознавчою експертизою АВТОЕКСПЕРТ покликані надати клієнтам максимальну прозорість при визначенні вартості та обсягу послуг.

Вартість експертних послуг залежить від типу дослідження, кількості поставлених для експерта питань, їх складності та часу, витраченого нашими спеціалістами на виконання роботи.

Розрахунок вартості наших послуг базується на індивідуальному підході з урахуванням інтересів клієнта. Це дозволяє визначити оптимальний об’єм робіт, вимоги до фахівців.

Вартість консультаційних послуг визначається до початку робіт після попереднього вивчення питання та необхідних документів.

Більш точну інформацію щодо вартості послуг, в яких Ви зацікавлені, можна буде визначити після попередніх переговорів.

zhyzhky У разі замовлення на проведення декількох експертиз або експертних досліджень одночасно або на договірній основі діє комплексна система знижок

При комплексності поставлених питань вартість дослідження визначається як сумарна вартість за усіма питаннями з коефіцієнтом 0,8.

Перед винесенням ухвали про призначення судової експертизи рекомендуємо замовнику(платнику) узгодити вартість поставлених питань з експертом.

Громадяни наступних категорій:

  • інваліди війни
  • учасники бойових дій
  • учасники ліквідації аварій на Чорнобильській АЕС
  • постраждалі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
  • ветерани праці
  • пенсіонери за віком

за умови пред’явлення відповідного посвідчення отримують знижку в розмірі 15%.

Послуги по виїзду експертів автотранспортом компанії до місця стоянки пошкодженого автомобіля в межах Житомирської області, здійснюється по окремій домовленості, з розрахунку 2,00-2,50 грн. за км.
Участь експерта в судовому засіданні – 250,00 грн. за годину.

Сплатити за послуги Ви можете:

  • готівкою під час проведення технічного огляду, про що надається відповідна квитанція
  • банківським переказом, згідно виставленого рахунку

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>